NÁVŠTĚVA KAMBODŽI – JARO 2024

25.5. 20240 Komentářů

Slečna Jarka, členka našeho sdružení, na jaře roku 2024 navštívila Kambodžu.


Předala finanční a materiální pomoc od našeho sdružení, za pomoci paní Tyen, mnicha Soka a dalších pomocníků, více než stovce nejpotřebnějších.

Osvědčil se nám model, se kterým jsme přišli, a zapojili se i další místní sponzoři : nakoupíme větší množství základních potravin, jako je rýže, ryby, sójová a rybí omáčka, olej, sůl…
Tím, že nakoupíme větší množství na místě, snížíme cenu. Potom se potraviny rozdělí do balíčků, a ty se předají nejvíce potřebným.
Bohužel se ceny potravin zvedly. Např. 1kg rýže dříve stálo 0,5 dolaru, a nyní stojí víc než 1 dolar. Uvádíme rýži, je to základ jídelníčku v Kambodži.

Naše pomoc potřebným je důležitá, zachraňuje životy. To také dokumentují fotografie z předávání pomoci, které najdete pod tímto článkem.

Jarka jednala i se zástupkyní sirotčince, který podporujeme, paní Cobit. V sirotčinci se podílíme na nákupu pomůcek a hlavně jídla pro děti.

Dárců, kteří podporují naše sdružení, je málo. Rádi bychom pomáhali dál, ovšem bez vaší pomoci to nezvládneme. Děkujeme všem, kteří nás podporují.

Díky všem, kteří pomohli 

❤️

ČÍSLO ÚČTU POMOCI

2400265007/2010

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.